



699 ₴
594,15 ₴
| Розмір | S/М |
| Ширина під проймами | 27 см ( тягнеться 33 см) |
| Довжина рукава | 22 см |
| Довжина вверху | 54-56 см |
| Ширина по поясу | 37 см |
| Довжина низу | 41-43 см (по бічному шву) |


| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Женский |
| Цвет | Розовый |
| Верх | Футболка |
| Тип ткани | Вязка |
| Сезон | Лето |
| Международный размер | S/M |
| Состояние | Новое |