Отзывы о компании OPTFOR.COM.UA - Будь первым вместе с нами!
Олена Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Брюки гарної якості. Посилку відправили в день замовлення. Всім задоволена. Рекомендую.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно,що Ви залишились задоволені! Звертайтесь ще!
Наталья Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупала впервые в этом магазине- осталась довольна - быстро связались, отправили в этот же день, качество ботиночек визуально хорошее- твёрдый задник, очень легкие, остальное сможем понять при носке. Продавца рекомендую!
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, звертайтеся ще. Були раді Вам допомогти)
Тетяна У.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чоловіча курточка хороша якість,рекомендую.Розмір відповідає параметрам.
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення та довіру. Нам дуже приємно! Звертайтесь ще.
Микола В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще. Гарних свят!
Инна А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам важлива Ваша думка. Гарних свят!
Кирилл К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Ми будемо чекати обов'язково Ваших нових замовлень.
Маргарита Ц.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купили штани мужские,штани не очень, неправильного пошива!спереди високие зади на пол попи.!!!
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Ми ніколи не залишаємо клієнта до момента поки Він не отримає посилку та не скаже,що усе сподобалось. Наша з Вами переписка зафіксована, та Ми запропонували Вам повернення штанів , звісно якщо Вони з браком назад і повернення коштів з урахуванням доставки. Але Ви не відправили їх назад. Також звертаю Вашу увагу, що Ми завжди були з Вами на зв'язку та дізнавались про усе. Ми завжди намагаємось вирішити будь-яке питання або прохання клієнта. Ваше замовлення досі під питанням, бо Ви не повернули штани. Будь-ласка напишіть або зателефонуйте Нам,для вирішення питання. З повагою м-н "OPTFOR". Гарних свят!
Ганна Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо большое продавцу за помощь в выборе. Фото соответствует, в реале даже лучше. Очень понравилось общение, буду заказывать ещё.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще та гарних Вам свят.
Юлія І.
Отлично
Замовляли курточку дитині, все ідеально підійшло, якісиь просто вогонь, тепла і дуже стильна!
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за відгук! Нам приємно,що змогли Вам допомогти! Звертайтесь ще. Гарних свят!
Олена І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Нам важлива Ваша думка. Гарних свят!
Брюки гарної якості. Посилку відправили в день замовлення. Всім задоволена. Рекомендую.
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно,що Ви залишились задоволені! Звертайтесь ще!
Покупала впервые в этом магазине- осталась довольна - быстро связались, отправили в этот же день, качество ботиночек визуально хорошее- твёрдый задник, очень легкие, остальное сможем понять при носке.
Продавца рекомендую!
Дякуємо за відгук, звертайтеся ще.
Були раді Вам допомогти)
Чоловіча курточка хороша якість,рекомендую.Розмір відповідає параметрам.
Дякуємо Вам за замовлення та довіру. Нам дуже приємно! Звертайтесь ще.
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще. Гарних свят!
Дякуємо за відгук! Нам важлива Ваша думка. Гарних свят!
Дякуємо за відгук! Ми будемо чекати обов'язково Ваших нових замовлень.
Купили штани мужские,штани не очень, неправильного пошива!спереди високие зади на пол попи.!!!
Дякуємо за відгук. Ми ніколи не залишаємо клієнта до момента поки Він не отримає посилку та не скаже,що усе сподобалось. Наша з Вами переписка зафіксована, та Ми запропонували Вам повернення штанів , звісно якщо Вони з браком назад і повернення коштів з урахуванням доставки. Але Ви не відправили їх назад. Також звертаю Вашу увагу, що Ми завжди були з Вами на зв'язку та дізнавались про усе. Ми завжди намагаємось вирішити будь-яке питання або прохання клієнта. Ваше замовлення досі під питанням, бо Ви не повернули штани. Будь-ласка напишіть або зателефонуйте Нам,для вирішення питання. З повагою м-н "OPTFOR". Гарних свят!
Спасибо большое продавцу за помощь в выборе. Фото соответствует, в реале даже лучше. Очень понравилось общение, буду заказывать ещё.
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще та гарних Вам свят.
Замовляли курточку дитині, все ідеально підійшло, якісиь просто вогонь, тепла і дуже стильна!
Дуже дякуємо за відгук! Нам приємно,що змогли Вам допомогти! Звертайтесь ще. Гарних свят!
Дякуємо за відгук! Нам важлива Ваша думка. Гарних свят!