





1 149 ₴
Ця модель підійде для різних типів фігури завдяки довгим рукавам-регланам, прикрашеним білим кантом у місці вшивання. Кругла горловина доповнена бейкою, а краї рукавів і прямого низу обшиті манжетою під тон до виробу.
| Розмір | SIZE ONE |
| Ширина під проймами | 64 см |
| Довжина рукава | 71 см |
| Довжина виробу | 70 см |

Закази оформлені до 17.00 вирушають цього ж дня. Оплата виробляється або в 100% розмірі від суми замовлення, або в розмірі 200 грн передоплати з подальшою оплатою під час отримання. Доставка транспортними компаніями 1-3 дні, доставку оплачує одержувач (крім виділених позицій із безплатною доставкою).

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 72% бавовна, 28% поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид толстовок | Худі |
| Сезонність | Демісезонна |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Розміри | ONE SIZE |