
969 ₴
| Розмір | 31 |
| Підлога обхват пояса | 37,5 см |
| Стегна | 50 см |
| Посадка | 30 см |
| Зовнішній шов | 101 см |
| Внутрішній шов | 69 см |

Закази, оформлені дорімача вирушають цього ж дня. Можлива ПРОМОПЛАТА, а також оплата на карту або в 100% розмірі від суми замовлення, або в розмірі 200 грн передоплати з подальшою оплатою під час отримання. Доставка транспортними компаніями 1-3 дні, доставку оплачує одержувач (крім виділених позицій із безплатною доставкою). Є обмен и повернення товара.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 31 |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Фасон штанів | Завужені |