








1 199 ₴
Щоб правильно вибрати свій розмір, орієнтуйтеся за вимірювальною таблицею. Також можете писати або телефонувати нашим менеджерам, ми допоможемо Вам визначитися з розміром, щоб купівля принесла тільки радість!
| Розмір | ONE SIZE |
| Довжина виробу | 68 см |
| Довжина рукава | 46 см |
| Ширина під проймами | 64 см |

Закази оформлені до 17.00 вирушають цього ж дня. Можлива ПРОМОПЛАТА, , а також оплата на карту або в 100% розмірі від суми замовлення, або в розмірі 200 грн передоплати з подальшою оплатою під час отримання. Доставка транспортними компаніями 1-3 дні, доставку оплачує одержувач (крім виділених позицій із безплатною доставкою). Є обмен и повернення товара.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arjen |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Вид толстовок | Худі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | One size |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Стиль | Спортивний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Вид виробу | Кофта |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина рукава | Довгий |