


1 099 ₴
Ця смугаста модель від Arjen виготовлена з машинного в'язання лицьовою гладдю. Лінія плеча у виробі подовжена, довгі рукави та прямий низ доповнені високими однотонними манжетами в рубчику. Бічні шви закінчуються короткими розрізами. Кругла горловина доповнена бейкою з подвійної в'язки.
| Розмір | Oversize |
| Довжина: | 65 см |
| Довжина рукава | 50 см |
| Обхват груди | 60 см |

Закази, оформлені дорімача вирушають цього ж дня. Можлива ПРОМОПЛАТА, оплата LIQPAY, а також оплата на карту або в 100% розмірі від суми замовлення, або в розмірі 200 грн передоплати з подальшою оплатою під час отримання. Доставка транспортними компаніями 1-3 дні, доставку оплачує одержувач (крім виділених позицій із безплатною доставкою). Є обмен и повернення товара.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arjen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Джемпер |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | В'язання |
| Склад | 100% акрил |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Широкий |
| Стиль | Молодіжний |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |