

1 699 ₴
1 444,15 ₴

| Розмір | 28 |
| Талія | 35 см |
| Стегна | 50 см |
| Посадка | 29 см |
| Зовн. шов | 101 см |
| Внут. шов | 73 см |

Закази, оформлені до 17:00 вирушають цього ж дня. Можлива ПРОМОПЛАТА, а також оплата на карту або в 100% розмірі від суми замовлення, або в розмірі 200 грн передоплати з подальшою оплатою під час отримання. Доставка транспортними компаніями 1-3 дні, доставку оплачує одержувач (крім виділених позицій із безплатною доставкою). Є обмін и повернення товару.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри чоловічих джинсів | 28 |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Зима |
| Посадка | Завищена талія |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Стан | Новий |
| Сезонність | Зима |