

2 199 ₴
1 869,15 ₴

| Розмір | 29 |
| Талія | 38 см |
| Стегна | 52,5 см |
| Посадка | 24 см |
| Зовніш. шов | 100 см |
| Внутр. шов | 74 см |

Закази, оформлені до 17:00 вирушають цього ж дня. Можлива ПРОМОПЛАТА, а також оплата на карту або в 100% розмірі від суми замовлення, або в розмірі 200 грн передоплати з подальшою оплатою під час отримання. Доставка транспортними компаніями 1-3 дні, доставку оплачує одержувач (крім виділених позицій із безплатною доставкою). Є обмін и повернення товару.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Redmag |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри чоловічих джинсів | 29 |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Посадка | Завищена талія |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Стан | Новий |
| Сезонність | Весна/осінь |