







1 099 ₴
934,15 ₴

| Розмір | One Size |
| Довжина виробу | 70 см — спереду / 73 см — ззаду |
| Довжина рукава | 52,5 см |
| Ширина під проймами | 61 см |

Закази оформлені до 17.00 вирушають цього ж дня. Оплата виробляється або в 100% розмірі від суми замовлення, або в розмірі 200 грн передоплати з подальшою оплатою під час отримання. Доставка транспортними компаніями 1-3 дні, доставку оплачує одержувач (крім виділених позицій із безплатною доставкою).

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 100% бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Муслін |