Відгуки про компанію OPTFOR.COM.UA - Будь першим разом з нами!
Света Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла ботіночки,відправили в той же день.Розмір підійшов,дуже гарні,мягенькі,тепленькі.Рекомендую 100%
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та довіру. Ми дуже раді,що Вам усе підійшло і сподобалось. Звертайтесь обов'язково знову. Мирного Вам неба!
Олег
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за Ваш вігук! Раді, що Вам все підійшло. Мирного неба! Бережіть себе!
Юляша К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вечером заказ оформила,на утро пришло СМС,что всё оформлено. А в конце дня написали,что товара нет,а если есть,то в другом цвете. Хочется спросить....Продавец и его менеджеры ВООБЩЕ НЕ КОНТРОЛИРУЮТ СВОЙ ТОВАР???? ЕСЛИ ОСТАВАЛАСЬ ПОСЛЕДНЯЯ ПАРА,ТО НАПИШИТЕ ОБ ЭТОМ И ПРЕДУПРЕДИТЕ ВСЕХ ПОТЕНЦИАЛЬНЫХ ПОКУПАТЕЛЕЙ.
Коментар продавця
Доброго дня, Юлія! Нам дуже шкода, що у вас залишились такі емоції від роботи з нами. Можливо, відбулась нестиковка наявності. Ми щиро вибачаємо за це. Відтепер наші менеджери ще уважніше будуть слідкувати за наявнітю, що висвітлена на сайті. В будь якому разі, ми вдячні Вам за Вашу оцінку. Ми будемо працювати ще упорніше, щоб більше не допустити таких помилок. Ще раз щиро вибачаємось!
Андрій Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення і Ваш відгук! Мирного неба! Бережіть себе!
Александра Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую продавца!!! Обслуживание на высшем уровне, качество товара на высшем уровне!!!
Коментар продавця
Дуже дякуємо Вам за такий відгук! Нам дуже-дуже приємно, що Ви залишились задоволені. Обов'язково звертайтесь ще!
Лілія Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що все підійшло. Мирного неба!
Олександр Ц.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за оцінку Нашої роботи. Ми дуже вдячні Вам. Звертайтесь ще. Мирного Вам неба!
Юлия В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Приємно, коли і спілкування з продавцем і придбаний товар високої якості:)
Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення! Ми раді, що Вам все підійшло. Будемо раді Вам знову! Мирного неба!
Елена Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анатолій Ж.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень странный магазин. Размер обуви указан не корректно. Мало того не указана на сайте полнота обуви.41 размер стандартный идет 26.3 - 26,5 см . Пришёл 27 см и на очень широкую ногу. Естественно когда померяли обувь оказалась большая. И от посылки отказались. с ув. Анатолий
Замовляла ботіночки,відправили в той же день.Розмір підійшов,дуже гарні,мягенькі,тепленькі.Рекомендую 100%
Дякуємо за замовлення та довіру. Ми дуже раді,що Вам усе підійшло і сподобалось. Звертайтесь обов'язково знову. Мирного Вам неба!
Дякуємо Вам за Ваш вігук! Раді, що Вам все підійшло. Мирного неба! Бережіть себе!
Вечером заказ оформила,на утро пришло СМС,что всё оформлено. А в конце дня написали,что товара нет,а если есть,то в другом цвете. Хочется спросить....Продавец и его менеджеры ВООБЩЕ НЕ КОНТРОЛИРУЮТ СВОЙ ТОВАР???? ЕСЛИ ОСТАВАЛАСЬ ПОСЛЕДНЯЯ ПАРА,ТО НАПИШИТЕ ОБ ЭТОМ И ПРЕДУПРЕДИТЕ ВСЕХ ПОТЕНЦИАЛЬНЫХ ПОКУПАТЕЛЕЙ.
Доброго дня, Юлія!
Нам дуже шкода, що у вас залишились такі емоції від роботи з нами.
Можливо, відбулась нестиковка наявності. Ми щиро вибачаємо за це. Відтепер наші менеджери ще уважніше будуть слідкувати за наявнітю, що висвітлена на сайті.
В будь якому разі, ми вдячні Вам за Вашу оцінку. Ми будемо працювати ще упорніше, щоб більше не допустити таких помилок.
Ще раз щиро вибачаємось!
Дякуємо Вам за замовлення і Ваш відгук! Мирного неба! Бережіть себе!
Рекомендую продавца!!! Обслуживание на высшем уровне, качество товара на высшем уровне!!!
Дуже дякуємо Вам за такий відгук! Нам дуже-дуже приємно, що Ви залишились задоволені. Обов'язково звертайтесь ще!
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що все підійшло.
Мирного неба!
Дякуємо за оцінку Нашої роботи. Ми дуже вдячні Вам. Звертайтесь ще. Мирного Вам неба!
Приємно, коли і спілкування з продавцем і придбаний товар високої якості:)
Дякуємо Вам за замовлення! Ми раді, що Вам все підійшло. Будемо раді Вам знову! Мирного неба!
Очень странный магазин. Размер обуви указан не корректно. Мало того не указана на сайте полнота обуви.41 размер стандартный идет 26.3 - 26,5 см . Пришёл 27 см и на очень широкую ногу. Естественно когда померяли обувь оказалась большая. И от посылки отказались. с ув. Анатолий