Відгуки про компанію OPTFOR.COM.UA - Будь першим разом з нами!
Олена Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Брюки гарної якості. Посилку відправили в день замовлення. Всім задоволена. Рекомендую.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно,що Ви залишились задоволені! Звертайтесь ще!
Наталья Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупала впервые в этом магазине- осталась довольна - быстро связались, отправили в этот же день, качество ботиночек визуально хорошее- твёрдый задник, очень легкие, остальное сможем понять при носке. Продавца рекомендую!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, звертайтеся ще. Були раді Вам допомогти)
Тетяна У.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чоловіча курточка хороша якість,рекомендую.Розмір відповідає параметрам.
Коментар продавця
Дякуємо Вам за замовлення та довіру. Нам дуже приємно! Звертайтесь ще.
Микола В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще. Гарних свят!
Инна А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Нам важлива Ваша думка. Гарних свят!
Кирилл К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Ми будемо чекати обов'язково Ваших нових замовлень.
Маргарита Ц.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купили штани мужские,штани не очень, неправильного пошива!спереди високие зади на пол попи.!!!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук. Ми ніколи не залишаємо клієнта до момента поки Він не отримає посилку та не скаже,що усе сподобалось. Наша з Вами переписка зафіксована, та Ми запропонували Вам повернення штанів , звісно якщо Вони з браком назад і повернення коштів з урахуванням доставки. Але Ви не відправили їх назад. Також звертаю Вашу увагу, що Ми завжди були з Вами на зв'язку та дізнавались про усе. Ми завжди намагаємось вирішити будь-яке питання або прохання клієнта. Ваше замовлення досі під питанням, бо Ви не повернули штани. Будь-ласка напишіть або зателефонуйте Нам,для вирішення питання. З повагою м-н "OPTFOR". Гарних свят!
Ганна Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спасибо большое продавцу за помощь в выборе. Фото соответствует, в реале даже лучше. Очень понравилось общение, буду заказывать ещё.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще та гарних Вам свят.
Юлія І.
Відмінно
Замовляли курточку дитині, все ідеально підійшло, якісиь просто вогонь, тепла і дуже стильна!
Коментар продавця
Дуже дякуємо за відгук! Нам приємно,що змогли Вам допомогти! Звертайтесь ще. Гарних свят!
Олена І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Нам важлива Ваша думка. Гарних свят!
Брюки гарної якості. Посилку відправили в день замовлення. Всім задоволена. Рекомендую.
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно,що Ви залишились задоволені! Звертайтесь ще!
Покупала впервые в этом магазине- осталась довольна - быстро связались, отправили в этот же день, качество ботиночек визуально хорошее- твёрдый задник, очень легкие, остальное сможем понять при носке.
Продавца рекомендую!
Дякуємо за відгук, звертайтеся ще.
Були раді Вам допомогти)
Чоловіча курточка хороша якість,рекомендую.Розмір відповідає параметрам.
Дякуємо Вам за замовлення та довіру. Нам дуже приємно! Звертайтесь ще.
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще. Гарних свят!
Дякуємо за відгук! Нам важлива Ваша думка. Гарних свят!
Дякуємо за відгук! Ми будемо чекати обов'язково Ваших нових замовлень.
Купили штани мужские,штани не очень, неправильного пошива!спереди високие зади на пол попи.!!!
Дякуємо за відгук. Ми ніколи не залишаємо клієнта до момента поки Він не отримає посилку та не скаже,що усе сподобалось. Наша з Вами переписка зафіксована, та Ми запропонували Вам повернення штанів , звісно якщо Вони з браком назад і повернення коштів з урахуванням доставки. Але Ви не відправили їх назад. Також звертаю Вашу увагу, що Ми завжди були з Вами на зв'язку та дізнавались про усе. Ми завжди намагаємось вирішити будь-яке питання або прохання клієнта. Ваше замовлення досі під питанням, бо Ви не повернули штани. Будь-ласка напишіть або зателефонуйте Нам,для вирішення питання. З повагою м-н "OPTFOR". Гарних свят!
Спасибо большое продавцу за помощь в выборе. Фото соответствует, в реале даже лучше. Очень понравилось общение, буду заказывать ещё.
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще та гарних Вам свят.
Замовляли курточку дитині, все ідеально підійшло, якісиь просто вогонь, тепла і дуже стильна!
Дуже дякуємо за відгук! Нам приємно,що змогли Вам допомогти! Звертайтесь ще. Гарних свят!
Дякуємо за відгук! Нам важлива Ваша думка. Гарних свят!