Відгуки про компанію OPTFOR.COM.UA - Будь першим разом з нами!
Елена
Відмінно
Очень быстро ответили на сообщение, рассказали о товаре и скинули дополнительные фото. Товар отправили быстро. Заказала худи и качество приятно порадовало. Очень довольна покупкой и вниманием магазина. Спасибо огромное за такой прекрасный сервис)))
Коментар продавця
Дякуємо Вам за оперативну оплату та довіру! Так важливо її заслужити , одразу після першого замовлення ! Це для Нас дуже важливо. Обов'язково чекаємо на Вас знову!
Дмитро Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Обслуживание. Вежливое и в тоже время деловое и лаконичное общение Продавца. По просьбе сразу же выслали реальные фото. Что касается куртки. Количество холодных швов всего 3, что должно говорить о хорошем качестве наполнителя (надеюсь так и есть), цвет яркий но не ядовитый, ткань приятная на ощупь, изнанка тоже, и что хорошо для бюджетной куртки весьма лёгкая. В общем для городской куртки за такие деньги - очень и очень даже хороша.
Коментар продавця
Дякуємо Вам за реальний і такий чудовий відгук ! Нам дуже приємно . Звертайтесь ще !
Татьяна В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудове обслуговування. Актуальна характеристика товару та компетентна допомога менеджера компанії у виборі розміру. Приємно відчути турботу співробітників також після отримання товару. Дуже задоволена покупкою!
Коментар продавця
Дякуємо і Вам за замовлення ! Дуже класно, коли клієнт залишився задоволенний після першого замовлення!
ольга З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо чекати Ваших нових замовлень!
Покупець
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще.
Лариса Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наилучшие рекомендации. Оперативно связались. Быстро отправили. Товар отличный
Коментар продавця
Дякуємо і Вам ! Класно,що Вам усе підійшло! Носіть з-за доволенням.
Наталя С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Ми дуже раді, що Ви залишились задоволені! Будемо чекати Ваших нових замовлень!
Альона К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупали ребенку зимние сапоги, очень классные, ребенку понравились)))
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, були раді Вам допомогти. Звертайтесь знову)
Покупатель
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сапоги супер качество очень хорошее.Подсветка рабочая.Спасибо за заказ.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно! Звертайтесь ще!
Олена Б.
Відмінно
Очень довольна покупкой!
Коментар продавця
Дякуємо Вам! Нам дуже приємно що Вам усе сподобалось! Звертайтесь ще
Очень быстро ответили на сообщение, рассказали о товаре и скинули дополнительные фото. Товар отправили быстро. Заказала худи и качество приятно порадовало. Очень довольна покупкой и вниманием магазина. Спасибо огромное за такой прекрасный сервис)))
Дякуємо Вам за оперативну оплату та довіру! Так важливо її заслужити , одразу після першого замовлення ! Це для Нас дуже важливо. Обов'язково чекаємо на Вас знову!
Обслуживание. Вежливое и в тоже время деловое и лаконичное общение Продавца. По просьбе сразу же выслали реальные фото. Что касается куртки. Количество холодных швов всего 3, что должно говорить о хорошем качестве наполнителя (надеюсь так и есть), цвет яркий но не ядовитый, ткань приятная на ощупь, изнанка тоже, и что хорошо для бюджетной куртки весьма лёгкая. В общем для городской куртки за такие деньги - очень и очень даже хороша.
Дякуємо Вам за реальний і такий чудовий відгук ! Нам дуже приємно . Звертайтесь ще !
Чудове обслуговування. Актуальна характеристика товару та компетентна допомога менеджера компанії у виборі розміру. Приємно відчути турботу співробітників також після отримання товару. Дуже задоволена покупкою!
Дякуємо і Вам за замовлення ! Дуже класно, коли клієнт залишився задоволенний після першого замовлення!
Дякуємо за відгук! Будемо чекати Ваших нових замовлень!
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще.
Наилучшие рекомендации. Оперативно связались. Быстро отправили. Товар отличный
Дякуємо і Вам ! Класно,що Вам усе підійшло! Носіть з-за доволенням.
Дякуємо за замовлення! Ми дуже раді, що Ви залишились задоволені! Будемо чекати Ваших нових замовлень!
Покупали ребенку зимние сапоги, очень классные, ребенку понравились)))
Дякуємо за відгук, були раді Вам допомогти.
Звертайтесь знову)
Сапоги супер качество очень хорошее.Подсветка рабочая.Спасибо за заказ.
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно! Звертайтесь ще!
Очень довольна покупкой!
Дякуємо Вам! Нам дуже приємно що Вам усе сподобалось! Звертайтесь ще